Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM

CFO – Zewnętrzny Dyrektor Finansowy

Potrzebujesz zaufanego specjalisty, który zadba o finanse Twojej firmy? Reprezentujesz sektor MŚP lub masz startup? Dobrze trafiłeś. Oferuję usługę Zewnętrznego Dyrektora Finansowego, w ramach której wesprę Twoją działalność w dążeniu do wyznaczonych celów biznesowych.

Bezstronnie przeanalizuję obecną sytuację Twojej firmy i zaproponuję rozwiązania mające na celu optymalizację jej strategii finansowych. Outsourcing CFO to jednak nie tylko profesjonalne wsparcie teoretyczne, ale i praktyczne, które pozwoli Twojej działalności wypracować lepszą pozycję na rynku. Zadbam o zarządzanie finansami Twojej firmy lub jej spółek portfelowych i dopilnuję, aby ograniczyć ryzyko Twojej działalności oraz uwolnić jej potencjał rozwojowy. Jako lojalny partner biznesowy wesprę Twoje działania i dopilnuję detali, byś Ty mógł skupić się na Core swojego biznesu.

Jako CFO oferuję między innymi:

Profesjonalne zarządzanie strategiami finansowymi MŚP i startupów.

Wsparcie merytoryczne przy podejmowaniu decyzji obejmujących zagadnienia związane z zarządzaniem finansami i budżetowaniem.

Pomoc merytoryczną w procesach restrukturyzacyjnych wynikających z rozwoju firmy lub modyfikacji profilu jej działalności.

Wsparcie w podejmowaniu decyzji dotyczących kontaktów z kontrahentami oraz dłużnikami.

Pomoc w zakresie kontaktów z instytucjami finansowymi.

Moje kompetencje obejmują:

Finanse strategiczne – w tym ocenę projektów inwestycyjnych oraz ocenę ryzyka, a także wsparcie w zakresie rozwoju firmy i jej restrukturyzacji finansowych.

Finanse operacyjne – w tym pieczę nad rachunkowością zarządczą i finansową firmy, a oprócz tego sprawowanie opieki nad budżetowaniem oraz zarządzaniem płynnością oraz kapitałem obrotowym działalności. To również wsparcie z zakresu kontroli kosztów i ich optymalizacji, a dodatkowo profesjonalne zarządzanie ryzykiem operacyjnym i finansowym.

Corporate finance – w tym pomoc przy transakcjach kapitałowych oraz wsparcie przy wycenach i modelowaniu finansowym.

Katarzyna Mikołajczyk

Z wykształcenia ekonomistka (Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach) specjalizująca się w zarządzaniu zasobami ludzkimi i procesami produkcyjnymi, a także ekspert branży beauty. Od wielu lat związana z branżą medyczną oraz zarządzaniem finansami, transakcjami kapitałowymi i modelowaniem finansowym. Posiada wieloletnie doświadczenie w strategicznym i operacyjnym zarządzaniu finansami. Założycielka gabinetu masażu i fizjoterapii KM Estate Med oraz dyrektor generalna marki Migen. Obecnie Zewnętrzny Dyrektor Finansowy wspierający MŚP w obszarze finansów strategicznych i operacyjnych. Otrzymała liczne nagrody, w tym „Lwica Biznesu 2019” i „Kobieta Sukcesu 2021”. Bohaterka 7 edycji książki „Sukces jest Kobietą” raportu „Biznes się nie poddaje”. Autorka licznych publikacji w prasie drukowanej i renomowanych portalach internetowych.

 

Artykuły Katarzyny Mikołajczyk: 
https://linktr.ee/katarzynamikolajczyk

Kontakt

Zapraszam do współpracy

cfo@migen.com.pl